пʼятницю, 13 грудня 2019 р.

Команда ЧВПУР - чемпіон області з волейболу

Протягом 10-12 грудня 2019 року в спортивних залах Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки та Професійно-технічного училища №8 відбулися обласні Спортивні ігри з волейболу серед збірних команд  ЗПО.

Всього в змаганнях прийняли участь 13 юнацьких команд області. Всіх учасників привітав Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Констянтинович Жукотинський та побажав гідної та цікавої гри.

До фінального етапу змагань потрапили 4 команди, серед яких і збірна Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки. За підсумками волейбольних зустрічей ІІІ місце посіла збірна Вищого професійного художнього училища №5, срібні нагороди вибороли юнаки  Чернівецького професійного машинобудівного ліцею, а чемпіоном області у 2019 році з волейболу стала збірна команда юнаків Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки. (тренер - Завадський Олександр Віталійович.
Вітаємо наших чемпіонів з успішним виступом та бажаємо перемог на Всеукраїнських змаганнях.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Баскетбольний турнір присвячений пам'яті Заслуженого працівника фізичної культури Дичка Богдана Миколайовича та чемпіона України Аркадія Хочь.

03 лютого 2023 року в спортивному залі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки проведено змагання з баскетболу пам’яті ...